Tel: (+48) 17 586 36 12

WYCHOWAWCY:

mgr Bożena Jędrychowska

mgr Jolanta Kapusta

Uczniowie ze Sp- 6 czytali "JAGÓDKOM"
Jest taki dzień , gdy bohaterowie wszystkich bajek spotykają się razem. To międzynarodowy DZIEŃ Z POSTACI BAJEK.
W tym roku dzieci zgrupy IV świętowały razem z uczniami SP-6. Impreza odbywała się z udziałem pana dyrektora SP-6,
czyli KRÓLA GRZEGORZA I NAJWIĘKSZEGO

Wycieczka do Pałacyku Oborskich - warsztaty n/t "Polska niepodległa".
Jesień to tematyka związana m. in. z robieniem zapasów, poznawanie owoców i warzyw. JAGÓDKI na zajęciach poznawały różnorodne warzywa.  Zwieńczeniem tych działań było robienie sałatki jarzynowej.Wszyscy z wielkim entuzjazmem przystąpili do pracy.Samodzielnie wykonana sałatka smakowała wyśmienicie. Podsumowaniem pracy  była wspólna degustacja sałatki , a także poczęstunek dla wszystkich pracowników przedszkola oraz dla rodziców.

07.10.2018r.

Podsumowanie i nagrodzenie pracy dzieci z grup: III, IV i V poprzez wystawienie ich w Galerii SCK w dniach 05.10.2018r. oraz 07.10.2018r. W poniedziałek 08.10.2018r. otrzymanie dyplomów i drobnych upominków.

01.10.2018r.

Warsztaty plastyczne w naszym przedszkolu cd. z panią Małgosią z SCK techniką " Żel - Art" inspirowane twórczością Jana Kantego Pawluśkiewicza.

Omówienie stroju krakowskiego, ubieranie wianków ,czapek krakowskich oraz stroju "Laikonyka".

27.09.2018r.

Odwiedzili nas uczniowie z klasy III b wraz z wychowawcą Dorotą K. Po powitaniu i rozmowie na temat" Barw jesieni" i jej charakterystycznych cech, dzieci przystąpiły do odbijania swoich dłoni w jesiennych barwach. Z odbitych rąk będą kolorowe liście na jesiennym drzewie.

W ramach współpracy Przedszkole - Szkoła w dniu 17.09. 2018 r. odwiedziliśmy
kl. III b na boisku szkolnym. Po przedstawieniu się wzajemnie, dzieci wraz z paniami przeszły na plac zabaw.
Przedszkolaki korzystały z urządzeń dostosowanych do ich możliwości .Przy słonecznej pogodzie panowała radosna i serdeczna atmosfera.

"JAGÓDKI"

JESTEŚMY JAGÓDKI, LEŚNE JAGÓDKI
I MIESZKAMY W LASACH ZIELONYCH, ZIELONYCH.
OCZKA MAMY CZARNE BUŹKI GRANATOWE,
A SPÓDNICZKI SĄ ZIELONE I SELEDYNOWE .

A KIEDY DZIEŃ NADCHODZI, DZIEŃ NADCHODZI,
IDZIEMY NA JAGODY, NA JAGODY.
A NASZE CZARNE SERCA, CZARNE SERCA
BIJĄ NAM RADOŚNIE :
BUM TA RARA , BUM TA RARA, BUM, BUM, BUM.

JESTEŚMY JAGÓDKI, LEŚNE JAGÓDKI
I MIESZKAMY W LASACH ZIELONYCH, ZIELONYCH.
OCZKA MAMY CZARNE BUŹKI GRANATOWE,
A CZAPECZKI TEŻ NOSIMY,
BO NAM ZIMNO W GŁOWĘ

A KIEDY DZIEŃ NADCHODZI, DZIEŃ NADCHODZI,
IDZIEMY NA JAGODY, NA JAGODY.
A NASZE CZARNE SERCA, CZARNE SERCA
BIJĄ NAM RADOŚNIE :
BUM TA RARA , BUM TA RARA, BUM, BUM, BUM.