Tel: (+48) 17 586 36 12

ODDZIAŁ II " KOTKI"

WYCHOWAWCY: mgr Renata Szumełda

mgr Sabina Wnuk

Podsumowanie programu: "Miś Teofil dba o zdrowie i każdemu o tym powie".

24.01.2018 r. grupę KOTKÓW odwiedziły kochane Babcie i Dziadkowie. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły. Następnie dzieci  wręczyły piękne laurki przygotowane w przedszkolu. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Korzystając z okazji, jaką były obchody Dnia Babci i Dziadka w grupie KOTKÓW, pani  policjantka spotkała się z seniorami podczas której  opowiadała  o bezpieczeństwie osób starszych. Podczas spotkania z seniorami policjantka  mówiła  przede wszystkim o bezpieczeństwie na drodze, w miejscu zamieszkania oraz o przestępstwach, których najczęściej ofiarami padają osoby starsze.

Grupa KOTKI odwiedziła Muzeum w Dworku Oborskich w Mielcu.Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądnęły film „Opowieści bursztynu” oraz wysłuchały ciekawostek Skąd bierze się bursztyn?. Miały okazję uczestniczyć w warsztatach „Bursztynowe zwierzątka”. Z radością bawiły się z panią prowadzącą spotkanie. Oglądnęły owady uwięzione w bursztynach, poznały rodzaje bursztynów. Zadawały wiele pytań, a na koniec podziękowały za miłe spotkanie.

W środę 20.12.2017r. w grupie II odbyło się spotkanie z rodzicami pt.: „Anielskie spotkanie”. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny o tematyce świątecznej. Następnie wraz z rodzicami wykonały z filcu „Świąteczne świeczniki”. Na zakończenie Panie złożyły rodzicom oraz dzieciom ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE oraz podziękowały za przybycie.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj gif

" KOTKI DWA"

My jesteśmy kotki dwa, kazdy z nas dwie łapki ma (2x)
Aaa kotki dwa, każdy z nas dwie łapki ma.

My jesteśmy kotki dwa, każdy z nas dwa oczka ma (2x)
Aaa kotki dwa, kazdy z nas dwa oczka ma.

My jesteśmy kotki dwa, każdy z nas dwa uszka ma (2x)
Aaa kotki dwa, każdy z nas dwa uszka ma.

My jesteśmy kotki dwa, kazdy z nas wasiki ma (2x)
Aaa kotki dwa, każdy z nas wasiki ma.

My jesteśmy kotki dwa, kazdy z nas pazurki ma (2x)
Aaa kotki dwa, każdy z nas pazurki ma.