Tel: (+48) 17 586 36 12

mgr Joanna Trela - Gudz

mgr Jadwiga Łępa

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

W ten sposób KRASNOLUDKI  mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu  odbyła się 15 listopada. KRASNOLUDKI  zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor, a potem słodki poczęstunek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Odpoczynek:

„Zgodnie wszyscy się bawimy” - zabawy swobodne.

Spacer do pobliskiego lasku:

A obiadek jemy tak:

Owocowe przysmaki
W ostatnim tygodniu września rozmawialiśmy o owocach, wiemy, że mają dużo witamin i są
zdrową przekąską. Nasze panie przygotowały nam degustację wybranych owoców- było
pysznie! :)

"Krasnoludki"

My jesteśmy krasnoludki,
Hopsa sa, hopsa sa,
Pod grzybkami nasze budki,
Hopsa sa, hopsa sa,
Jemy mrówki, żabie łapki,